Sık Sorulanlar

* Ürünleriniz ev yapımı mı?

Her bir ürün tarafımızdan yoğun emek ve el işçiliği ile tek tek özenle tasarlanmakta ve yaratılmaktadır.

* Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişlerinizi info@pastalavistacakes.com adresine email atarak verebilirsiniz. Sitemizde görmüş olduğunuz bir ürünü veya  kendinize özel bir tasarım hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

* Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?

Siparişlerinizi en az 7-10 gün öncesinden vermeniz gerekmektedir.  Sipariş adedi arttıkça bu süre uzayabilir. Zaman zaman oluşan aşırı yoğunluk nedeniyle siparişinizi mümkün olduğunca erken kesinleştirmenizde fayda var.

* Minimum sipariş adedi nedir?

Pastalarda minimum sipariş 10 kişiliktir. Cupcakelerde minimum sipariş 16 adettir. Kurabiye ve Cake poplarda ise minimum 20 adet sipariş alınır.

* Fiyatlandırma ve ödeme

Pastalarda dilim fiyatımız 20TL , Cupcakelerin adet fiyatı 12TL ve Kurabiye ve Cake Popların adet fiyatı 8TL, Kurabiye Pastaların dilim fiyatı ise 15TL‘dir.Ürünlerimiz sipariş üzerine ve kişiye özel hazırlandığı için ödeme yapılmadan sipariş kesin sayılmamaktadır. Dolayısıyla siparişinizi kesinleştirmeniz durumunda ödemenin tamamını size ileteceğimiz banka hesabına yatırmanız gerekmektedir.

* Ürünlerinizi standart dışı özel ambalaj ya da paketlerde sunma imkânınız var mıdır?

Arzu edildiği takdirde herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden kurabiyelerin çubuklu olacak şekilde hazırlanması da mümkündür. Ancak sunumun renkli kovalarda talep edilmesi durumunda her 12 adet çubuklu kurabiye için 15TL’lik ekstra bir kova maliyeti oluşmaktadır.

* Kargo ile gönderi yapabiliyor musunuz?

Ürünlerimiz hassas olduğu için sadece kurabiyeler  kargo ile Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir. Paketleme, oldukça özen gösterilerek takviyeler yardımı ile yapılmasına rağmen ürünlerin hassas olması sebebiyle 1% bile olsa kurabiyelerde kırılma riski bulunmaktadır.